Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Marketing szeptany

Marketing szeptany

Wyświetleń: 11107

Marketing szeptany ma za zadanie dotrzeć do odbiorcy  za pośrednictwem spontanicznego przekazu ustnego, lub słownego. Nośnikiem informacji w marketingu szeptanym jest bezpośrednia dyskusja np. na forach dyskusyjnych lub blogach tematycznych.

Marketing szeptany to grupa działań mających na celu poprawienie wizerunku firmy, produktu bądź konkretnej usługi. W internecie najczęściej wykorzystywane są do tego fora dyskusyjne, blogi tematyczne, grupy dyskusyjne lub serwisy opiniotwórcze.

Klienci, którzy szukają informacji o firmach lub produktach często chcą znaleźć obiektywne opinie na ich temat i na tej podstawie decydują czy skorzystać z danej oferty czy ją odrzucić. Z tegu punktu widzenia bardzo ważne jest odpowiednie kreowanie wizerunku marki.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie marketingu szeptanego wykorzystując naturalne kanały komunikacji wśród użytkowników internetu jak: fora dyskusyjne, serwisy opiniotwórcze, blogi dyskusyjne, strony z pytaniami i odpowiedziami, grupy dyskusyjne, serwisy społecznościowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą promocji prosimy skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Tagi
Podziel się!
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd
Oprogramowanie InspiroCMS /Grafika: Devmark.pl