Pozycjonowanie stron internetowych

Wyświetleń: 11516

Istnieje wiele dróg dzięki, którym internauci mogą trafić na Twoją firmową stronę czy sklep internetowy lecz najczęściej są na nią kierowani przez wyszukiwarki i katalogi.

Dziś już chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, iż oglądalność strony WWW w dużej mierze zależy od tego czy można ją łatwo znaleźć za pomocą najbardziej znanych wyszukiwarek Google i Bing.

Internauci z reguły klikają na linki z pierwszych stron wyników wyszukiwania. Ważną rolę odgrywa więc możliwie jak najwyższa pozycja Twojej strony na listach rankingowych najbardziej znanych wyszukiwarek i katalogów. Szacuje się, że aż do 86% użytkowników Internetu trafia na interesujące ich strony za pomocą wyszukiwarek.

Zapewnienie odpowiedniej widoczności Twojej witryny w wyszukiwarkach i katalogach przyczynia się do zwiększenia liczby jej odwiedzin.

Dlatego proponujemy usługę pozycjonowania Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google.pl

"Wydajna i udana kampania marketingowa Twojej witryny w wyszukiwarkach wymaga wyboru najbardziej optymalnych słów kluczowych, których będą używali Twoi potencjalni klienci w celu odnalezienia interesującej ich witryny".

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to prosimy o podanie pojedynczych słów kluczowych np.: biżuteria, zegarki lub fraz np. akcesoria gsm, nootebooki Acer. Słowa te powinny być ułożone kolejno wg hierarchii ważności np. akcesoria gsm, baterie do telefonów, zestawy głośnomówiące, ładowarki, obudowy do telefonów.
Prosimy również o podanie opisu strony lub profilu działalności Państwa firmy.

W cenie usługi wliczona jest:

  • Optymalizacja meta tagów pod kątem słów kluczowych;
  • Rejestracja dobrych katalogach stron i firm;
  • Analiza konkurencyjnych witryn z Państwa branży;
  • Pomoc w doborze optymalnych słów kluczowych i fraz;
  • Pozycjonowanie strony na podane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google;
  • Budowanie link popularity poprzez dopisywanie do katalogów tematycznych;
  • Raporty widoczności strony w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Państwa strony w wyszukiwarkach powinno przyczynić się do uzyskania wysokich pozycji na wybrane  słowa kluczowye  w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie może byćprowadzone w oparciu o stałą umowę lub w ramach pakietów pozycjonowania jednorazowego.

Tagi
Podziel się!
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd
Oprogramowanie InspiroCMS /Grafika: Devmark.pl